Arama

Politikalarımız

SANTA FARMA KALİTE, ÇEVRE VE İŞ SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİ POLİTİKASI
 

KALİTE POLİTİKASI

Santa Farma İlaç San. A.Ş., ulusal ve uluslararası standartlara uyum çerçevesinde uygulanabilir şartlar dikkate alınarak  katı, sıvı ve yarı katı ilaç üretimini güncel GMP gerekliliklerine göre gerçekleştirir. 

Kalite gereksinimleri kapsamında  müşteri odaklı, çevreye duyarlı ve insan sağlığını önemseyen yaklaşımla en üst düzeyde güvenle hizmet verir.

Kalite yönetim sistemi yaklaşımı esas alınarak üst yönetimin desteği ile sürdürülebilir ve aynı zamanda hedefe dayalı bir kalite sistemi oluşturur, bu sistemi sürekli geliştirmeyi taahhüt eder ve çalışanlarına benimsetir.

ÇEVRE POLİTİKASI

Santa Farma İlaç San. A.Ş., ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ile, çevrenin korunması için belirlediği çevre politikası kapsamında, doğal kaynakların tüketimini sürdürebilirlik ilkeleri çerçevesinde takip eder.

Çevrenin korunması için sürekli uygun teknolojiyi kullanmayı, çalışanlarını çevrenin korunması konusunda bilinçlendirmeyi, yasalara uyum sağlayarak, ilgili tarafların ihtiyaç ve beklentilerini de dikkate alarak kirliliğin önlenmesi, çevre performansını sürekli iyileştirmeyi kamuoyuna taahhüt eder.

ISG POLİTİKASI

Santa Farma; OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ile, çalışanlarının iş kazalarından ve meslek hastalıklarından korunması amacıyla riskleri belirleyerek gerekli önlemleri alır ve performans açısından sürekli iyileştirmeyi taahhüt eder. İş sağlığı ve güvenliği konularındaki Hedefe dayalı eğitimler ve periyodik gözden geçirmeler, İş Sağlığı ve Güvenliği çalışmalarının temelini oluşturur. Sürekli eğitim ile çalışanların bilinçlendirilmeleri sağlanır. İş sağlığı ve güvenliği performansını sürekli iyileştirmeyi ve iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili yürürlükte olan yasal mevzuata ve diğer gerekliliklere uymayı taahhüt eder.

 

Sağlık Çalışanı Mısınız?

Sağlık çalışanları haricindeki kişilerin bu bölüme girmemeleri ve sitemizin diğer sayfalarına geri dönmeleri önerilmektedir. Bu bölüme girmek için lütfen bir sağlık çalışanı olduğunuzu onaylayınız.

Evet Hayır