Arama

Kariyer.Net ''İnsana Saygı Ödülü'' 8.Kez Santa Farma'nın

Türkiye’nin en büyük işe alım portalı Kariyer.net tarafından her yıl geleneksel olarak verilmekte olan İnsana Saygı Ödülleri, 2 Mayıs 2019 tarihlerinde gerçekleştirilen İnsan Kaynakları Zirvesi kapsamında düzenlenen törende sahiplerini buldu.

Santa Farma İnsan Kaynakları Departmanı, ‘’İnsana Duyarlılık’’, ‘’İşe, İşyerine ve Topluma Saygı’’ temel değerlerinin ışığında işe alım süreçlerinde 2018 yılında başvuran 87.482 adaya, %100 adaya özel cevaplama oranı ve ortalama 3 günde adaya özel hızlı cevaplama başarısı ile 8. kez İnsana Saygı Ödülü’ne layık görüldü.

Bu ödül açık pozisyonların ilanından başlayıp, pozisyonun kapanmasına kadar süren işe alım sürecinin hedeflere dayalı olarak yönetilmesi sonucunda alınmıştır. İşe Alım süreçlerinde göstermiş olduğumuz yaklaşımı aynı kararlılıkla sürdürmeye devam edeceğiz.

Sağlık Çalışanı Mısınız?

Sağlık çalışanları haricindeki kişilerin bu bölüme girmemeleri ve sitemizin diğer sayfalarına geri dönmeleri önerilmektedir. Bu bölüme girmek için lütfen bir sağlık çalışanı olduğunuzu onaylayınız.

Evet Hayır