Arama

İhracat

Santa Farma, yurtiçindeki başarılı faaliyetleri yanında, taleplere yanıt vermek amacıyla cGMP üretim kalitesi, uluslararası normlarda ruhsat dosyası hazırlama ve pazarlama deneyimi ile yenilikçi eşdeğer ürünlerini yurtdışı pazarlarına da sunmaktadır.

Santa Farma'nın ihracat faaliyetleri; gelişmiş teknolojisi, yüksek kalite anlayışı, bilgi, bilimsellik ve insana verdiği önemin yanında, ilgili ülkelerin insan sağlığına katkı sağlamayı hedef alarak hızla gelişmektedir.

İşbirliği Felsefesi

Santa Farma, değişkenlik gösterebilen pazara ve müşteri ihtiyaçlarına en hızlı şekilde cevap vermeyi; yeni çözümler sunmayı amaçlayarak çalışmalarına yön vermektedir.

Distribütörlük, müşteri markası altında yapılan üretim (private labeling) ve dış lisans (out-licensing) anlaşmaları, Santa Farma’nın dış pazarlarda uyguladığı işbirliği modelleridir

Santa Farma'nın işbirliği yaptığı kuruluşlara sunduğu imkânlar şöyle sıralanabilir:

  • Ürün bilgisi, medikal bilgi ve satış konularında eğitim desteği,
  • Gelişmiş pazarlama sistemleri, strateji, planlama, organizasyon ve HR gibi yönetimsel konularda danışmanlık desteği,
  • Başvuru için hazır ruhsat dosyaları hazırlama ve ruhsat başvurusu yapılabilmesine yönelik destek.

İhracat faaliyetleri, Santa Farma'nın büyüme stratejisinin vazgeçilmez bir parçası olmaya ileriki yıllarda da devam edecektir.

Sağlık Çalışanı Mısınız?

Sağlık çalışanları haricindeki kişilerin bu bölüme girmemeleri ve sitemizin diğer sayfalarına geri dönmeleri önerilmektedir. Bu bölüme girmek için lütfen bir sağlık çalışanı olduğunuzu onaylayınız.

Evet Hayır